Over RM Accountant & Adviseur

‘Persoonlijk en Vertrouwd’, dat is het motto van RM Accountant & Adviseur. Wij leren u als mkb’er graag kennen en zijn benieuwd naar uw visie op ondernemen. Hoe beter wij u kennen, hoe beter wij kunnen inspelen op wat u nodig heeft. Om een persoonlijke en vertrouwde relatie met u op te bouwen, is het prettig dat u ons ook kent. Bij RM Accountant & Adviseur krijgt u uw eigen relatiebeheerder en assistent, zodat u altijd vaste contactpersonen heeft. Bij vakantie of ziekte vervangen de andere teamleden hen. Wij stellen het RM-team graag aan u voor:

Adres

RM Accountant & Adviseur
Ecu 2
8305 BA Emmeloord

  0527 70 10 90   info@rm-accountant.nl

Wij zijn RM

Richard Machielsen

’Wil je snel gaan, doe het alleen. Wil je verder komen, doe het dan samen’

Richard Machielsen

Eigenaar/AA-Accountant
richard@rm-accountant.nl

Marjolein van Schoonhoven

‘Als je mensen in hun kracht laat, bereiken ze de mooiste doelen’

Marjolein van Schoonhoven

Eigenaar
marjolein@rm-accountant.nl

Willem Seubring

’Alles zelf doen, is optellen. Samenwerken is vermenigvuldigen’

Willem Seubring

Assistent accountant
willem@rm-accountant.nl

Janneke Dam

‘Zorgen moet je doen, niet maken’

Janneke Dam

Officemanager
janneke@rm-accountant.nl

Anja Kloosterman

‘Waarom moeilijk doen als het samen kan?’

Anja Kloosterman

Assistent accountant
anja@rm-accountant.nl

Sylvia Roffel

’Waarom binnen je comfortzone blijven als daarbuiten veel meer te beleven is’

Sylvia Roffel

Assistent accountant
sylvia@rm-accountant.nl

Gernanda Paters

’Wees jezelf, er zijn al anderen genoeg’

Gernanda Paters

Administratief medewerkster
gernanda@rm-accountant.nl

Angelique de Jong

Angelique de Jong

Assistent Accounant
angelique@rm-accountant.nl

Historie RM Accountant & Adviseur

Na jaren gewerkt te hebben bij diverse financiële dienstverleners  en accountantskantoren besluit Richard Machielsen in 2010 voor zichzelf te beginnen. Hij wil graag meer kunnen betekenen voor mkb’ers en start RM Accountant & Adviseur in Emmeloord. Drie jaar later vraagt Richard zijn ex-collega Marjolein van Schoonhoven om zijn compagnon te worden. De letters RM in de bedrijfsnaam stonden voor Richard Machielsen, maar worden nu omgedoopt naar Richard en Marjolein. RM Accountant & Adviseur blijft groeien en sinds 2015 wordt het team steeds verder uitgebreid met assistenten en administrateurs. Ondanks dat de organisatie groeit, wil RM Accountant & Adviseur het persoonlijke contact met de klanten behouden. Elke mkb’er krijgt daarom een eigen relatiebeheerder en assistent. Het motto ‘Persoonlijk en Vertrouwd’ kan RM Accountant & Adviseur daardoor blijven waarmaken en dat weten de klanten te waarderen.